Монтаж автоматизованих систем

Монтаж автоматизованих систем

Для успішних темпів будь-якого промислового виробництва на певному етапі його розвитку доводиться впроваджувати передові технології, знаходити способи збільшення терміну експлуатації обладнання, мінімізувати виробничі втрати. Це можна здійснити шляхом впровадження АСУ ТП (автоматизованих систем управління технологічними процесами) на виробництві та її високоякісного монтажу.

Використання даного комплексу програмних і технічних засобів обумовлено збільшенням масштабів виробництва, ускладненням виробничих процесів, збільшенням одиниці використовуваного обладнання, впровадженням технологій, що використовують критичні режими виготовлення продукції, ускладненням зв’язків між різними ділянками технологічного процесу.

Що ми пропонуємо? Монтаж автоматизованих систем пропонують багато, але у нас ви зможете замовити не тільки це, але і багато іншого. Отже, наша компанія надає повний цикл послуг, а саме: • розробка проекту та оформлення супровідної документації, реєстрація в держорганах; • монтаж АСУ ТП, послуги шеф-монтажу; • пуск системи і подальша настройка згідно з технічним завданням; • техобслуговування проектів до початку експлуатації, консультація і навчання персоналу; • гарантійне та післягарантійне обслуговування зданих в експлуатацію систем. Виключне якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта – це правило.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)